Klantenservice: 085 - 0602232 (maandag t/m donderdag van 9.00-17.00)
Zacht, luchtig en nét een beetje glitter! De Rosette & Rosaliene Bodywarmer brei je met 4 draden tegelijk en je kiest zelf voor het lange of korte model én je favoriete kleurencombinatie.
Het patroon is een gecombineerd patroon: je ontvangt dus altijd de werkbeschrijving van zowel de lange Rosette als de korte Rosaliene Bodywarmer.
One Size Fits Most en ook eenvoudig groter te maken.
Scroll naar beneden voor alle informatie, afmetingen en tips voor extra garen.
€ 25,95 – € 32,50
Eén ontwerp, twee verschillende modellen: ga je voor de lange Rosette of voor haar korte zusje Rosaliene?
Beide bodywarmers worden gebreid met Soft Sensation Lurex. Een heerlijk zacht en luchtig garen met een subtiel lurexdraadje. Geen overdreven glitter, maar net dat kleine glinstertje dat deze bodywarmers iets extra’s geeft.
Er wordt met 4 draden tegelijk gebreid. Hierdoor ontstaat een mooi vol, zacht en luchtig breiwerk. Bovendien bevat het garen geen wol, dus geen geprikkel.
Rosette Bodywarmer
Het langere model met een lengte van circa 68 cm.
Rosaliene Bodywarmer
Het korte model met een lengte van circa 47,5 cm.
Beide modellen zijn circa 75 cm breed en vallen heerlijk ruim.
De bodywarmers zijn ontworpen als One Size Fits Most. Wil je jouw bodywarmer graag wat ruimer maken? In het patroon staat duidelijk beschreven hoe je het model eenvoudig breder kunt maken.
De genoemde afmetingen zijn circa maten en gemeten aan onze voorbeeldmodellen. Iedereen breit anders. Brei je strakker of losser, dan kunnen de uiteindelijke afmetingen en het garenverbruik afwijken. In het patroon geven we daarom ook maten in centimeters aan, zodat je tijdens het breien je werk kunt controleren.
Het patroon is een gecombineerd patroon: je ontvangt dus altijd de werkbeschrijving van zowel de lange Rosette als de korte Rosaliene Bodywarmer.
Wil je de bodywarmer groter maken? Dat kan. In het patroon leggen we stap voor stap uit hoe je het model breder kunt maken.
Houd er rekening mee dat je hiervoor meer garen nodig hebt. Hoeveel extra precies is afhankelijk van de gewenste afmeting en jouw manier van breien.
Voor een kleine vergroting adviseren we minimaal 1 extra bol van iedere kleur mee te bestellen. Wil je het vest flink ruimer en/of langer maken, kies dan voor de zekerheid 2 extra bollen van iedere kleur.
Brei je vrij strak? Ook dan kan het verstandig zijn om voor de zekerheid een extra bol van iedere kleur mee te bestellen.
We hebben verschillende kleurcombinaties voor je samengesteld maar je kan de bodywarmers ook gewoon in 1 kleur maken.
De eerstgenoemde kleur is altijd de hoofdkleur. Kies je bijvoorbeeld voor Oker – Rood, dan is oker de hoofdkleur en rood de contrastkleur.
Zo weet je precies welke uitvoering je kiest en blijft de verdeling van de brede kleurbanen mooi in balans.
Soft Sensation Lurex is een zacht, licht en luchtig garen met een mooie donzige uitstraling en een subtiel glittertje.
Voor deze bodywarmers wordt bewust met 4 draden tegelijk en dikke breinaalden gewerkt. De gebruikelijke naalddikte die op de wikkel van het garen staat, is voor dit patroon daarom niet van toepassing.
Je ontvangt voldoende Soft Sensation Lurex in de door jou gekozen kleurencombinatie voor het gekozen basismodel en het breipatroon van beide lengtes in het Nederlands
Het patroon is duidelijk stap voor stap uitgewerkt en ook het groter maken van de bodywarmer wordt hierin beschreven.
Naast het garen en patroon uit het pakket heb je het volgende nodig:
De bodywarmer wordt heen en weer gebreid op de rondbreinaald; je breit het lijf dus niet in het rond maar wel in 1 stuk.
Extra garen voor het groter of langer maken kun je direct bij je pakket meebestellen.
Het patroon is niet los verkrijgbaar.
Bij Tante Roos © 2026 | Webdesign door Compass Digital